RTK
Varlık 3Hakkımızda
Hakkımızda

23 Yıllık Tecrübe

research image
01

Kuruluş: 2006

2006 yılında kuruluş işlemleri tamamlanmış ve faaliyete geçmiş olan şirketimizin merkez ofisi Ankara’ da bulunmaktadır. Eğitim Yapılari, Hastaneler, Kültür ve Kongre Merkezleri, Otel Yapıları, Özel Askeri Kompleksler gibi proje alanlarinda uzmanlaşmış kadromuzla, yurtiçi ve yurtdışında birçok projeye imza atmış bulunmaktayız.

research image
02

Çalışma Sistemi
Güncel Olmak

Tasarım ve Çalışma prensipleri, dünya mimarlık sektörüne ayak uydurmak adına, sürekli güncelleme ve reformlar gerektirir. Bu sürecin işlemesi adına şirketimizin kalite politikasına yenilikler getiriyoruz.

research image
03

Mimari Yarışmalar

Mimari Yarışmaların takibi ve katılımı, tasarım gücünü geliştirmek adına, ofisimizde önemli yer almaktadır. Konsept ve Uygulama Proje ekibimiz proje yarışmaları katılımı ve yakın takibini yapmaktadır.

research image
04

Dijital Tasarım

Teknolojinin gelişmesiyle, birçok sektörde olduğu gibi mimarlık ve inşaat dünyası çalışma tarzları, sunumlar, çözüm ve konuya yaklaşım biçimleri yeni çizim ve programlama teknolojileri kullanımına yönelik gelişmektedir. Ofisimiz bu konuda, güncel kalmak adına yatırımlar yapmaktadır. Sayısal sunum ağırlıklı çizim tekniklerinden ziyade, Uygulama ekibimizin Revit programını da kullanmaya başlaması attığımız adımlardan biri olarak örnek gösterilebilir.

research image
05

Koordinasyon

Firmamızın prensip yaklaşımı, kaliteli proje yapmak, projenin tüm disiplinlerine hakim olmayı gerektirir. Ele alınan proje, Mimari proje şekillendirilirken, mimariyi olumsuz yönde etkileyecek unsurları ortadan kaldırmak adına, projeyi mühendislik disiplinleri, güncel malzeme araştırması ve onay koordinasyonunu içeren geniş bir kapsamda ele alırız. Ofisimizde çalışma organizasyonu ve personel yetilerin bu yönde geliştirilmesi ile organik bir yapı kurmayı başarmış durumdayız.